2-8 İndirme Asistanı Yayınlandı!


Merhabalar,
Sizlere tamamıyla Dijitaller ekibi ürünü olan programımızı sunmaktan gurur duyarız. Programı kısaca özetlemek gerekirse, 02:00 ve 08:00 saatleri arası siz bilgisayar başında olmasınız bile indirmelerinizi yaparak AKK’ye girmemenize yardımcı olur. Programın tüm detaylarına ve indirme linkine ulaşmak için “2-8 Asistanı İndir” butonuna basmanız yeterli ;


Bahçeşehir Üniversitesi yazılım mühendisliği bölümünde 3.sınıf öğrencisiyim. IBM Türkiye'de öğrenci elçisi olarak görev almaktayım. Yazılım benim için bir işten öte, tutku. Şu anda kendi tarayıcı oyunumu yazmakla uğraşıyorum.

11 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Merhaba. Program için teşekkürler. 1 gün önce kurdum. Gece sen gerisini hallet’e bastım, uykuya geçti. Fakat gece 2:00 de başında idim, laptop açılmadı. Ben de elle açtım. Ve gece downloada bıraktım. Sabah kalktığımda laptop kapalı idi. Şimdi programı çalıştırdığımda AKK Helper çalışmayı durdurdu diyor. Win10 güncel sürüm.

    1. Bazı bioslar zamanla ile uyanmayı desteklemeyebiliyor.
      Uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilir misiniz ?

    2. Kaldırıp tekrar kurunca program açıldı. Uyku moduna alınca sanırım tekrar açılmayacak. İnterneti kes özelliğini denemem gerek sanırım. İstatistik için belki lazım olur, kullandığım dizüstü bilgisayar Dell 7537 modeli, 3 yıllık. Teşekkürler.

  2. merhaba programı kurdum istediğimi saatte çalışıyor fakat bilgisayarı uyku modundan uyandırdıktan sonra 2 – 3 dakika sonra yeniden uykuya geçiyor bu nedenini çözemedim yardımcı olursanız sevinirim bu arada program için teşşekürler