90 Dolara 3GB Bellekli Akıllı Telefon: UMi Rome!


Çinli küçük üreticiler pazara sundukları telefonları ile özellikle rekabetçi fiyata sahip olanlarıyla oldukça dikkat çekiyorlar. Son günlerde UMi Rome’da bu çerçeveye sahip bir model olarak karşımız çıkıyor. Sadece 90 Dolar fiyat etiketine sahip olan cihazın fiyat-performans dengesi oldukça iyi.
Tasarım açısından Galaxy Note 5 kopyası olarak gözümüze çarpan UMi Rome, 5.5” HD AMOLED ekran, 64-bit MediaTek MT6753 yonga, 3GB RAM, 16 dahili depolama alanı ve 2500mAh bataryaya sahip. Arka tarafta yer alan kamera Sony imzalı 13MP sensör iken ön tarafta yer alan kamera ise 2MP çözünürlüğünde.
Android 5.1 işletim sistemi ile gelecek olan cihaz 7.9mm kalınlığa ve 2.5D ekran teknolojisini bünyesinde barındırıyor. Henüz cihazın Çin dışında bir pazara girip girmeyeceği ise bilinmiyor. Ayrınca ürün Çin pazarına önümüzdeki aylarda çıkacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.