Abisinden Azıcık Güçsüz; HTC 10 Lifestyle Tanıtıldı!


HTC, özel bir etkinlik kapsamında yeni tepe modeli HTC 10’u tanıtmıştı. Türkiye fiyatı ve teknik özelliklerini yazılarımız ile sizlere aktarmıştık. Şimdi ise HTC 10 Lifestyle‘ı yazımızda ağırlıyoruz. HTC 10’un biraz kırpılmış versiyonu olan HTC 10 Lifestyle’a gelin daha yakından bakalım.
HTC 10 ile HTC 10 Lifestyle’ı yan yana koyduğumuzda aralarında hiçbir fark aslında bulunmuyor. Tüm ebatları aynı olan cihazlar arasında farklılık donanım kanadında yaşanıyor. HTC 10’da bulunan Snapdragon 820 yerine bu cihazda 8 çekirdekli Snapdragon 652 ve Adreno 510 grafik birimi yer alıyor. Ayrıca 4GB RAM bu modelde 3GB RAM‘e indirgenmiş. Ek olarak diğer fark ise cihazda ki USB Type C bağlantısında bulunuyor. Abisinde USB 3.1 standardı bulunurken HTC 10 Lifestyle’da USB 2.0 standardı bulunuyor. Bunun dışında diğer teknik özellikler tamamen aynı olarak belirtilmiş.
Sadece yonga tarafında kırpma yapan HTC aslında bu cihazı amiral gemi modeli HTC 10 gibi her yerde satmayacak. Edindiğimiz bilgilere göre başta Hindistan olmak üzere alım gücü düşük ülkelerde HTC 10 Lifestyle boy gösterebilir. Henüz bu konuda bir netlik olmadığını belirtelim, yeni bilgiler geldikçe sizlere aktaracağız.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.