AdBlock Browser Mobil Platformlarda Yerini Aldı


Adını aslında bu yazıyı okuyan çoğu kişi biliyor. Tarayıcımıza eklediğimiz bir eklenti olan AdBlock, web sitelerinde bulunan reklamları engelliyor ve bize çok daha temiz bir internet deneyimi sunuyor. Son kullanıcı için velinimet olan bu eklenti web siteleri tarafından elbette sevilmiyor.

AdBlock Browser hakkında daha önceden bir yazı yazmıştık ancak o zaman beta sürecindeydi ve sadece Android için vardı. Firma artık tam sürümü hazırladı ve reklamları engelleyen AdBlock Browser’ı Android ve IOS‘a yayınladı. Uygulama şuan App Store ve Google Play Store‘da indirilebilir durumda. Tarayıcının hızı da tatminkar. Mobil platformlarda reklamlardan sıkıldıysanız kesinlikle indirmenizi öneriyoruz ki zaten bu tarayıcı ile veri kullanımınız ve batarya tüketiminiz düşecektir. (Bizde şuan reklam olmadığından önermekte bir sakınca görmüyorum) 

IOS App Store için; Buradan

Android Play Store için; Buradan


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir