AMD Radeon Software Crimson Edition Yayınlandı! | Dijitaller

AMD Radeon Software Crimson Edition Yayınlandı!


AMD’nin yeni grafik arayüzü yazılımı Radeon Software Crimson Edition, yayınlandı. Crimson yazılımı daha önce haberini yaptığımız gibi Catalyst yazılımın yerine geçiyor ve daha sade, hızlı, şık ve kullanıcı dostu bir kullanım imkanı sunuyor.

AMD-Radeon-Software-Crimson-Edition-page-039 (1999 x 1125)

Radeon Software Crimson Edition ile birlikte 12 yeni özellik ve %20 civarında arttırılmış grafik performansı geliyor. Ayrıca enerji verimliliği tarafında da iki kata varan tasarruf sağlanıyor. Ek olarak geliştirilen yazılım, AMD’den ayrılan daha doğrusu Radeon tarafının çok daha verimli çalışması için ayrılan Radeon Technologies Group tarafından geliştirilen ilk yazılım olma özelliğin taşıyor.

AMD-Radeon-Software-Crimson-Edition-page-036 (1999 x 1125)

Radeon Software Crimson Edition çok geniş anlamda yeni özellikler taşıyor. Modern hale getirilmiş kullanıcı arayüzü, Radeon Settings ile oyunlar ve uygulamalar için gereken ince ayarlar tek tek yapılandırılabilir hale getirilmiş. Yeni yazılımda  Radeon Settings, AMD Catalyst sürücüsünden 10 kat daha hızlı başlama süresine sahip.

AMD-Radeon-Software-Crimson-Edition-page-031 (1999 x 1125)

Geliştirilmiş ve arttırılmış yazılım performansı ile oyunların yükleme süresini %33 azaltırken, watt başına performans da %23 arttırılmış. Eski yazılıma göre genel olarak performans 1.8 kat arttırılmış diyebiliriz. Yazılım, LiquidVR teknolojisi konusunda yeniliklerde içermekte. Aşağıdaki linkten Windows 10 için Radeon Software Crimson Edition’u indirebilirsiniz.

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 5

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. merhabalar.amd gaming evolved imda uyarı verdi güncellemek icin 224 mb olanı indirdim kurdum ama hala uyarı veriyo güncellenmemis gibi.gaming evolved i sildim kurdum yine aynı.diger 12.3 mb lik olanı indirdim gene aynı.yani kuruyorum ama görmüyo gibi bisey.windows 10 pro kullanıyorum.nasıl bi çözüm önerebilirsiniz?

AMD Radeon Software Crimson Edition Yayınlandı!

Giriş Yap

Hesabınız mı yok?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Dön
Giriş Yap
Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz