AMD Radeon Software Crimson Edition Yayınlandı! | Dijitaller

AMD Radeon Software Crimson Edition Yayınlandı!


AMD’nin yeni grafik arayüzü yazılımı Radeon Software Crimson Edition, yayınlandı. Crimson yazılımı daha önce haberini yaptığımız gibi Catalyst yazılımın yerine geçiyor ve daha sade, hızlı, şık ve kullanıcı dostu bir kullanım imkanı sunuyor.

AMD-Radeon-Software-Crimson-Edition-page-039 (1999 x 1125)

Radeon Software Crimson Edition ile birlikte 12 yeni özellik ve %20 civarında arttırılmış grafik performansı geliyor. Ayrıca enerji verimliliği tarafında da iki kata varan tasarruf sağlanıyor. Ek olarak geliştirilen yazılım, AMD’den ayrılan daha doğrusu Radeon tarafının çok daha verimli çalışması için ayrılan Radeon Technologies Group tarafından geliştirilen ilk yazılım olma özelliğin taşıyor.

AMD-Radeon-Software-Crimson-Edition-page-036 (1999 x 1125)

Radeon Software Crimson Edition çok geniş anlamda yeni özellikler taşıyor. Modern hale getirilmiş kullanıcı arayüzü, Radeon Settings ile oyunlar ve uygulamalar için gereken ince ayarlar tek tek yapılandırılabilir hale getirilmiş. Yeni yazılımda  Radeon Settings, AMD Catalyst sürücüsünden 10 kat daha hızlı başlama süresine sahip.

AMD-Radeon-Software-Crimson-Edition-page-031 (1999 x 1125)

Geliştirilmiş ve arttırılmış yazılım performansı ile oyunların yükleme süresini %33 azaltırken, watt başına performans da %23 arttırılmış. Eski yazılıma göre genel olarak performans 1.8 kat arttırılmış diyebiliriz. Yazılım, LiquidVR teknolojisi konusunda yeniliklerde içermekte. Aşağıdaki linkten Windows 10 için Radeon Software Crimson Edition’u indirebilirsiniz.

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 10

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ABİ Automatically Detect and Install Your Driver Bu bölüme tıklayınca birşeyler indiriyor kendi kendine otomatik bulup algılıyor herhalde diğer kendi pc mize göre arama yaptığımızda benim bilgisayarım için olan 4300/4500 seriesi bulamıyorum otomatik indir dersemde yararlı olurmu ?

    1. O da aynı işe yarıyor. Sisteminize uygun sürücüyü bulup yüklüyor. Eğer manuel sürücümü ben bulurum derseniz verdiğim linkte
      Manually Select Your Driver kısmından bulmalısınız ->> Step 1: Desktop Graphics, Step 2 Sisteminizde Takılan Ekran Kartı Serisi (Örneğin HD 7770 ise HD Seris), Step 3 Kendi Ekran kartınızı ve son olarak da işletim sisteminizi seçip Display Results’a tıklamalısınız. Gelen ekranda kartınız için çıkmış en güncel sürücüyü indirmelisiniz.

      http://support.amd.com/en-us/download

AMD Radeon Software Crimson Edition Yayınlandı!

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz