AMD ve Dell Oculus Ready Bilgisayarlar İçin Birleşti


Sanal Gerçeklik yani VR teknolojilerinin gelişimi hızla devam ederken bunlar PC kanadına da entegre edilmeye çalışılıyor. Bildiğiniz gibi Oculus Ready ile hazırlanan PC’ler temel olarak en iyi şekilde VR desteğine sahip olacaklar.
dell, alienware oculus ready
Bu bağlamda AMD ve Dell Oculus Ready PC’ler hazırlamak için birlikte masaya oturdu. Dell’in hazırlayacağı Oculus Ready sistemlerde AMD grafik kartları kullanılacak. AMD daha öncelerden zaten VR tarafında iddialı olduklarını ve bu sektörde lider konuma geleceklerini bildirmişti. AMD ayrıca Alienware ile de aynı konuda ortaklığa oturmuş durumda.

AMD kanadında LiquidVR teknolojisi ve Graphics Core Next mimarilerinin VR deneyimi en üst seviyeye çıkaracağı da vurgulanıyor. AMD grafik karlı Dell ve Alienware Oculus Ready bilgisayarlar 999$ fiyat etiketinden başlayacak. Gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz, bizleri takip etmeyi unutmayın.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir