American Truck Simulator Çekilişi!


Sevgili Dijitaller Takipçileri,
Sizlerle çok güzel bir haberi paylaşmak istiyoruz. Bugün satışa çıkan American Truck Simulator oyununun çekilişini yapmaya karar verdik. Oyun Steam üzerinde 60TL olarak satışa çıkmış durumda. Daha önce bildiğiniz gibi GTA V çekilişini de başarılı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiştik. Bugün çekilişlerimize yeni bir tanesini daha eklemek istiyoruz. Çekilişe katılırken sizlerden unutmamanızı istediğimiz bir şey olacak. Hiçbir zaman parayı birinci plana almadan, para hırsı gütmeden sizlere bir şeyler sunmaya çalışıyoruz. Tek istediğimiz ise paradan çok çok öte sizlerin destekleri. Belkide ufak bir “Teşekkür” Bundan öte hiçbir beklentimiz yok. Bu çekilişi de dijitaller ailesini büyütmek için yapıyoruz. Yani çekiliş şartlarını yerine getirirken, bizlere gerçekten destek olduğunuzu sakın ama sakın unutmayın. Bu durum, tarafsızlığımızın ve bu işe verdiğimiz emeğimizin pekişmesi için oldukça güzel bir adım olacak. Şimdi sizlere çekiliş hakkında bilgi vermek istiyorum.

Çekiliş Detayları

Son Katılım: 29.02.2016 23:59
Çekiliş Tarihi: 01.03.2016 Gün içerisinde
Çekiliş Şartları:
1-Dijitaller Youtube kanalına abone olmak. Kanalımıza gitmek için tıklayınız.
2-Çekiliş videomuzun altına Youtube üzerinden “Katılmak istiyorum.” yazarak yorum bırakmak. Çekiliş videomuza gitmek için tıklayınız.
Bu iki madde çekilişe katılabilmek için zorunludur ve sizlere “1 Hak” kazandırır.
Bizlere daha fazla destek olmak için videomuzu Facebook ve Twitter üzerinden herkese açık şekilde paylaşabilirsiniz. Sizin bu güzel desteğinizi görerek, sizlere çekiliş şansınızı arttırmak için ek hak veriyoruz.

Daha Fazla Şans!

Bonus1: Twitter’da videomuzu paylaştığınız durumun linkini Youtube üzerinden yorum gönderirken, yorumunuza dahil ederseniz Ek olarak +1 hak kazanacaksınız.
Bonus2: Facebook’ta videomuzu paylaştığınız durumun linkini Youtube üzerinden yorum gönderirken, yorumunuza dahil ederseniz Ek olarak +1 hak kazanacaksınız.
Bonus3: Cuma günü 22:00’da (05.02.2016 22:00) yapılacak olan canlı radyo yayınımıza katılıp oradan yorum yaparsanız +1 hak kazanacaksınız
Yani bizlere vermiş olduğunuz destek karşılığında bizde elimizden geldiğince sizlere destek olacağız.

Çekilişe Nasıl Katılacağım?

1-Kanalımıza abone olup, youtube üzerinden çekiliş videosunun altına “Katılmak istiyorum.” yazarak yorum gönderip, sadece 1 hak ile çekilişe katılabilirsiniz.
2-Youtube üzerinden yorum yapmadan önce, çekiliş videomuzu Facebook ve Twitter üzerinden paylaşıp, yorum kısmına o paylaşımların linklerini eklerseniz 1+1+1 = 3 Hak kazanmış olacaksınız. Tüm bunlara ek olarak Cuma günkü canlı radyo yayınımıza katılırsanız +1 Hak Yani toplamda 4 Hak kazanmış olacaksınız.

Çekiliş Nasıl Olacak?

1-Youtube’da çekiliş videomuzun altına yapılan yorumları, ekibimiz excel dosyasında toplayacak.
2-Yorumlardaki linkler kontrol edilip, kazanılan hak kadar kişinin adı yazılacak. 4 hak kazanan kişinin adı bu excel dosyasına 4 kez yazılacak. Yani oyunun ona çıkma şansı 4 kat artmış olacak.
3-Çekiliş günü random.org üzerinden çekiliş işlemi gerçekleştirilecek.


Bahçeşehir Üniversitesi yazılım mühendisliği bölümünde 3.sınıf öğrencisiyim. IBM Türkiye'de öğrenci elçisi olarak görev almaktayım. Yazılım benim için bir işten öte, tutku. Şu anda kendi tarayıcı oyunumu yazmakla uğraşıyorum.

4 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    1. Merhaba, yorumları Cuma günü canlı radyo yayınımız ile birlikte açıyoruz. Zaten bunu videoda söylemiştik, iyi günler dileriz.

    1. Yorumları Cuma günü canlı radyo yayınımız ile birlikte açıyoruz. Zaten bunu videoda söylemiştik, iyi günler dileriz.