Android 7.0 Nougat Yayınlandı, İşte Güncelleme Alan Cihazlar


Google’ın yeni mobil işletim sistemi Android 7.0 Nougat kısa süre önce dağıtılmaya başlandı. Önceki nesil Android sürümlerine göre çok daha erken dağıtılmaya başlayan Android Nougat, yine öncekilerde olduğu gibi ilk olarak Nexus ve Android One modellerine geldi.

Hali hazırda Android 7.0 Nougat güncellemesi Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 9, Nexus Player  ve Google Pixel C cihazlarına gelmiş durumda. Android One kapsamındaki cihazlara şimdilik gelmedi ancak çok kısa bir sürede General Mobile 4G ve GM 5 Plus modellerine güncellemenin geleceğini biliyoruz.
android-7-0-nougat
Ek olarak belirtmek gerekirki güncelleme bölgesel olarak dağıtılmaya başlandı yani size ulaşması biraz zaman alacaktır, Google bu konuda tüm cihazların bir kaç hafta içinde güncellemeyi almış olacağını söylüyor. Samsung, Sony, HTC ve LG gibi diğer üreticilerde cihazlarına elbette bu güncellemeyi verecekler. Önümüzdeki Ekim-Kasım gibi diğer firmalarda güncellemeyi dağıtmaya başlayacaktır. Bununla birlikte Android 7.0 Nougat yeniliklerini hemen aşağıdaki haberimizden öğrenebilirsiniz.

Android N Çıktı, Artık İndirilebilir!


 


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.