Apple App Store İçin 5 Ücretsiz Uygulama Tavsiyesi


*Uygulamaya ulaşmak için başlıklara tıklayın

Snapseed

Hepimiz iPhone’umuzla iPad’imizde fotoğraflar çekmeyi seviyoruz fakat iş bunları düzenlemeye geldiğinde ya zor geliyor başaramıyoruz ya da tam istediğimiz görünümü veremiyoruz. Snapseed bu konuda bize çok yardımcı oluyor. Karşıtlıktan tutunda HDR efektine kadar isteğiniz görünümü yapmanız parmaklarınızın ucunda. Çoğu uygulamanın aksine Snapseed ile verdiğiniz her efektin oranını ayarlayabiliyorsunuz.
 
 
CamScanner Free
Dökümanlarınızın fotoğrafını çekip PDF dosya formatına çevirebildiğiniz ve bunları kaydedip yada mail yoluyla yollayabildiğiniz bir uygulama.
  

Turkish Airlines

Türk Hava Yolları’nın resmi uygulaması olan bu uygulama kampanya takibi. Bilet alma, online check-in ve takip etme gibi bir çok web sayfasından yapabildiğiniz fonksiyonları kapsamaktadır.

  

TRAFI Türkiye

Büyük şehirde yaşıyorsanız (şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa) veya misafir olarak orada bulunuyorsanız o zaman toplu taşımanın o illerdeki önemini fark etmişsinizdir. Eğer bu ulaşım araçlarının hangisine bineceğim diye bir derdiniz var ise TRAFI Türkiye yanınızda. siz gitmek istediğiniz yeri seçiyorsunuz o da size şu araçlara bin şu duraklarda in diye bir rota çiziyor. Tahmini bir varış süresi ve duraklardan biniş süresi veren uygulama büyük şehirlerdeki toplu taşımalarda size oldukça kolaylık sağlıyor.
  

Yandex.Haritalar

Yandex’in Türkiye’deki atılımlarından belki de en beğendiğim harita konusundaki kalitesidir. Rus arama devinin online harita uygulaması gayet başarılı bir şekilde size haritada bulmak istediğiniz yeri göstermekte. Ayrıca trafik durumunu da göstermekte ama bu maalesef her ilimizde düzgün çalışmıyor.

 
 


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.