Apple iPhone 7 Plus, 256GB Depolama Alanı ve 3100mAh Bataryaya Sahip Olabilir!


Apple’ın yeni iPhone serisi olacak olan iPhone 7 ailesi hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önceleri 3GB RAM ve su geçirmezlik gibi özellikler konuşulsa da bunlar pek ihtimaller arasında değildi. MyDrivers kaynaklı haberimize göre iPhone 7 Plus, 3100mAh batarya ve 256GB dahili depolama alanı ile gelebilir.
Dahili depolama iPhone ailesi için önemli zira modellerde microsSD kart girişine yer verilmiyor. Bu yüzden düşük depolamaya sahip iPhone modelleri geleceğe yönelik bir hamle olmuyor. Eğer haberimiz doğruysa Apple büyük ihtimal ile 16GB depolama alanına sahip modelini kaldırıp depolama kapasitesini minimum 64GB’a çekecek ve tepe modelde depolamayı 256GB olarak konumlandıracak.
Ek olarak ise bir gelişme de batarya konusunda olacak. iPhone 7 Plus’ın bataryasının 3100mAh seviyesinde olacağı söylenmekte. iPhone 6S Plus’da bu rakam 2750mAh civarındaydı ve pil gayet iyi gidiyordu. Pilleri birbirine oranladığımızda ise yükselişin yaklaşık olarak %13 olduğu görüyoruz. Yeni bilgiler çıktıkça sizleri haberdar etmeye devam  edeceğiz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.