Apple Music için Yılık 99 TL Abonelik Dönemi


Yeni bir abonelik seçeneği, güzel.

Apple’da müzik tutkunlarının hoşuna gidebilecek yeni bir haber geldi. Firma, Apple Music servisine yeni bir abonelik modeli daha ekledi. Hali hazırda sadece aylık abonelik modellerine sahip olan servis artık yıllık abonelik sistemini de ekliyor.
Yıllık abonelik ülkemizde 99 TL yurtdışında ise 99 Dolar olarak fiyatlandırılıyor ancak bu aboneliğe geçmek için biraz derinlere inmek gerekiyor şimdilik. Bununla birlikte yıllık abonelik seçeneği yeni abone olacaklar ve yeni abonelerde etkin değil. Mevcut kullanıcılar ise Müzik > Sizin için > Hesap > Apple Kimliğini göster > Abonelikler > Apple Music Aboneliği yolunu takip ederek gerekli ekrana ulaşabilirler.
Aylık bireysel 9.99 TL, Aile paketi ile 14.99 TL abonelik sunan Apple’ın yeni 99 TL’lik yıllık paketi ile 20 TL tasarruf sağlamanız mümkün.
Açıkçası en başından beri olması gereken bir sistem şimdi gelmiş durumda, en azından geç oldu ama güç olmadı. Şimdilik tek eksiklik yeni abonelere de bu paketin açılması. Tahminimce yakın zamanda o da etkin olur.
Kaynak; Techcrunch


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.