Apple Music Nihayet Türkiye'de, İşte Detaylar ve Fiyatlar


2015 yılının Haziran ayında iOS 8.4 ile gelen Apple Music bildiğiniz gibi Türkiye’de kullanılamıyordu. Ülkemizdeki kullanıcılardan büyük tepki alan Apple, aylar sonrada olsa Apple Music servisini Türkiye’de sunmaya başladı.
Spotify, Deezer gibi olan Apple Music hali hazırda 10 Milyon aboneyi geçmeyi başarmış durumda. Apple Music’de diğer çevrim içi benzer müzik uygulamaları gibi elbette ücretli fakat fiyatlara baktığımızda çok da pahalı olmadığını görüyoruz.

Apple Music Nasıl Aktif Edilir, Nasıl Kullanılır?

Apple Music’i aktif etmek çok basit, yapmanız gereken Müzik uygulamasına girmek ve üyeliğinizi başlatmak. (Apple ID’nize tanımlı kredi kartı olmak zorunda) Ondan sonra binlerce şarkıya erişebilirsiniz hatta Apple, güzel bir kıyak yaparak Apple Music’i ilk 3 ay ücretsiz olarak sunmakta.  3 aylık deneme sürümü bittiğinde ise Apple sizden aylık 9.99₺ ücret talep ediyor ki rakipleri ile benzer bir fiyat.
778327447951


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.