Assassin's Creed: Origins Haritası Devasa Olacak


Kocaman ve canlı

Ubisoft’un hiç şüphesiz en iyi ve en çok satan oyun serilerinden biri olan Assassin’s Creed’in (Yazıda ‘AC’ olarak kullanılacak) en yeni oyunu AC: Origins yakında çıkışını yapacak. Kısa bir süre önce ise oyunun yönetmeni Ashraf Ismail‘den haritanın büyüklüğü konusunda bir açıklama geldi.
Ashraf IsmailGame Informer‘a verdiği röportajda AC: Origins’in şuana kadar gelmiş geçmiş en büyük AC haritasına sahip olduğunu belirtiyor. Ismail kıyaslama olarak ise AC; Black Flag’ın Havana haritasını ele alıyor ve AC: Origins’in bu haritadan 2 kat daha büyük olduğunun altını çiziyor.
Tabi belirtmemiz gerekir ki bu devasa haritanın her köşesinde farklı olaylar veya şehirler beklememek gerekir zira oyun Antik Mısır’da geçmekte. Ve o dönemde şehirden çok çöl şartları hakim ancak yine de Ashraf Ismail, şehrin de yeterince büyük olduğunu ve oyunun görevlerinin de bu dev haritaya göre oluşturulduğunu belirtiyor.
Assassin’s Creed: Origins, 27 Ekim 2017 tarihinde PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için çıkışını yapacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir