Assassin’s Creed Origins, Metro Exodus ve State of Decay 2 Duyuruldu!


Microsfot, bombaları patlatmaya devam ediyor. Firma, kısa bir süre önce Assassin’s Creed Origins, Metro Exodus ve State of Decay 2 oyunlarının resmi duyurusunu yaptı.

E3 2017 fuarı kapsamında Microsoft, yeni konsolu Xbox One X ile beraber XboxE3 lansmanında yeni oyunlarını duyurmaya devam ediyor. Forza Motorsport 7’yi duyuran firma şimdide Assassin’s Creed Origins, Metro Exodus ve State of Decay 2’yi huzurlarımıza çıkardı.

Assassin’s Creed Origins

27 Ekim 2017 tarihinde çıkacak olan Assassin’s Creed Origins, Microsfot’un yeni konsolu Xbox One X’e daha bir optimize edilmişken Xbox One’da da yine yüksek kalitede karşımıza çıkacak. Assassin’s Creed Origins ile birlikte aslında daha dinamik bir oyun alanına sahip oluyoruz. Örneğin oyundaki hayvanlar bile tabiri caizse ”yaşayacaklar”, avlanacaklar yani sadece size saldırmayacaklar. Ayrıca deve de binebileceğiz. Oyundaki ana karakterimi Bayek olurken karakter gelişme ağacı ise RYO (rol yapma oyunu) tarzında işleyecek ve bu sefer Mısır’dayız. Hemen aşağıdan videosuna bakabilirsiniz.

Metro Exodus

Post-apokaliptik dünyaları sevenler size sesleniyorum! Önceki Metro serisi oyunları ve kitaplarına zaten aşık olanlar elbette bu oyuna gözü kapaılı alcaklar zira gerçekten iyi bir video ile tüylerimizi diken diken etmeyi başardı Microsoft. Çok fazla detay verilmese de oyunun açık dünya olduğunu düşünmemize neden olacak ögelerin videoda gösterilmiş olması, bol bol hayvan ve hoş sahneleri görmüş olmamız bizleri ziyadesiyle memnun etti diyebiliriz. Hemen aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz.

State of Decay 2

Bu yıl içerisnde çıkışını yapacak olan State of Decay 2, yeni bir video ile karşımıza geldi ve üstelik bu video Xbox One X konsolu tarafından desteklenmiş durumda. Eğer zombileri ve onların öldürmeyi seviyorsanız bu oyun açıkçası tam size göre. Daha dinamik çevre ve zombilere karşı büyük bir mücadele sizi bekliyor olacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.