Asus, Android Marshmallow Alacak Zenfone'ları Açıkladı


Android pazarında tazeliğini koruyan Android Marshmallow sürümü artık yavaş yavaş üreticiler tarafından dağıtılmaya başlandı. Dağıtıma başlamayan diğer dev üreticiler ise güncelleme alacak cihazlarını ve tarihlerini açıklamıştı. Sitemizde bunların haberleri mevcut.
Asus ise resmi ZenTalk forumlarında yaptığı açıklamayla Android 6.0 Marshmallow güncellemesini vereceği modellerini açıkladı. İlk nesil Zenfone’lar yani Zenfone 4/5/6 güncellemeyi almazken PadFoneS (PF500KL) ZenFone2 (ZE550ML/ZE551ML) ZenFone2 Deluxe / Special Edition (ZE551ML) ZenFone2 Laser (ZE500KG/ZE500KL/ZE550KL/ZE600KL/ZE601KL) ZenFone Selfie (ZD551KL) modelleri güncellemeyi alacak.
Fakat henüz güncellemenin ne zaman dağıtılacağına dair bir açıklama yapılmadı. Yeni bir bilgi geldiğinde sizleri haberdar edeceğiz. Bizleri sosyal medya ve Youtube üzerinden de takip etmeyi unutmayın, desteğiniz için teşekkürler.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.