Asus ZenBook Flip S; Windows 10 S'li En ince Dönüştürülebilir Laptop


Computex 2017 fuarında Asus’un duyurularını aktarmaya devam ediyoruz. Sırada firmanın ZenBook Flip S modeli var. Özellikler ve fiyat yazının devamında.

Asus, fuar kapsamında inceliğe kafayı takmış diyebiliriz. Sınıfında dünyanın en ince dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı olarak lanse edilen ZenBook Flip S, adından da anlaşıldığı üzere melez dizüstü tablet sınıfına giriyor. 360 derece dönebilir ekranı ile her konuma uygun bir model diyebiliriz kısaca.

Dijitaller’i yeni bir konsepte geçirdik. Artık siz de içerik girebilecek, Sosyal kısmıyla daha fazla etkileşim yakalayabileceksiniz. ⇒ NELER YENİ?

Asus’un yeni yeni denediği altın çizgisi bu modelde de yerini alıyor ve bu, tasarımı kuvvetlendiriyor. Sadece 10.9 mm kalınlığa sahip olan laptop ayrıca 1.1 kg ağırlığıyla oldukça hafif. Asus, ZenBook Flip S’in alüminyum gövdesinin arasında 13.3 inçlik 4K (opsiyonel Full HD) paneli konumlandırmış. Oldukça ince çerçeveler ile premium hissiyatını yükselten firma bu tasarıma NanoEdge adını vermiş.


Core i7-7500U ve Core i5-7200U işlemcileri ile güçlendirilen ZenBook Flip S, 0.3mm kalınlığında özel bir fan ile soğutuluyor. 8GB/16GB RAM, 256GB SATA3, 512GB SATA3 ve 1TB PCIe 3.0 x 4 SSD seçeneklerine sahip olan model, 2 adet C tipi USB 3.1 portuna da sahip.
Neredeyse 12 saate varan pil ömrü sunan ZenBook Flip S, Eylül ayında piyasaya çıkacak ve 1.099 Dolar başlangıç fiyatıyla müşteri arayacak.
Computex 2017’ye dair tüm haberleri BURAYA tıklayarak takip edebilirsiniz.
Kaynak; Asus


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.