Asus ZenFone 3 için Android 8.0 Oreo Göründü


Güncelleme güncellemedir

Ülkemizde ve dünya genelinde kendine akıllı telefon pazarında yer edinmeyi başaran Asus, güncelleme konusunda ne kadar eleştirilse bunu düzeltmeye çalışıyor. Özellikle çok sayıda ki modeller güncellemelerin gecikmesinde birinci ağızdan rol oynuyor diyebiliriz.

Her neyse, son gelen bilgilere göre Asus’un ZenFone 3 için Android 8.0 Oreo güncellemesi üzerinde çalıştığını görüyoruz. Bu resmi bir bilgi olmasa da Android Oreo’lu ZenFone 3 arayüzü görüntüleri sızdırılmış durumda. Bildiğiniz gibi Asus’un ZenUI arayüzü kendisine oldukça has bir arayüz o yüzden arayüzde güncelleme sonrasında çok fazla bir farklılık görünmüyor ancak kaput altında Android Oreo yeniliklerinin tamamını içeriyor olacak.
Güncellemenin aynı zamanda ne zaman çıkacağına dair de elimizde bir somut bilgi bulunmuyor. Fakat bir tahmin yapmak gerekirsek 2018’in ilk çeyreği sonlarını işaret edebiliriz. Asus geçtiğimiz aylarda Oreo güncellemesinin yalnızca ZenFone 3 ve ZenFone 4 serisi için geleceğini ve ön yüklü uygulama sayılarının azalacağını bununla birlikte tüm modellere ZenUI 4.0‘ın geleceğini duyurmuştu.
#Kaynak: PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir