Asus ZenFone 3 için Android 8.0 Oreo Güncellemesi Çıktı, İndirin!


En Sevdiğim

Asus, söz verdiği gibi Android 8.0 Oreo‘yu ZenFone 3 için piyasaya zamanında sürdü. Görünüşe göre, tüm kilitli olmayan ZenFone 3 modelleri artık güncelleme için uygundur, bu yüzden yeni bir güncelleme olup olmadığını kontrol etmek için Sistem güncellemelerine gitmeyi ve kontrol etmeyi unutmayın.
Asus’a göre, yazılım güncellemesine başlamadan önce en az 1.5GB depolama alanını boşaltmanız gerekir. Ayrıca, telefonunuzun pilinin en az %50 şarj edilmiş olduğundan emin olun, şarşıjınızın bitip güncellemenin yarıda kalması cihazınıza zarar verebilir. Android 8.0 Oreo içerisindeki yeni özellikler ve geliştirmelerle birlikte Asus da yine bazı  özelliklerini ekledi.

Örneğin, ZenUI’da bazı önemli değişiklikler yapıldı; tüm uygulamaları görmek için yukarı doğru hızlıca kaydırmanız mümkün olacak ve tüm uygulama simgesi artık değiştirilebilir olacak. Ayrıca, Asus, ayarlar ekranının tasarımını daha kolaylaştırmak için bazı değişiklikler yaptığını belirtti.
Son olarak, MiniMovie, Photo Collage ve Do It Later gibi uygulamaların güncellemeden sonra kaldırılacağını göreceksiniz, bu nedenle bunları nereye gitti demeyin.
Güncelleme dalgalar halinde dağıtıldığı için cihazınıza güncellemenin ulaşması bir kaç gün sürebilir. O yüzden arada bir Sistem Güncelleme kısmından güncellemeyi kontrol etmenizi öneririz.
#Kaynak; PhoneAreaAsus


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir