Asus ZenFone 3 için Android 8.0 Oreo Güncellemesi Çıktı, İndirin! | Dijitaller

Asus ZenFone 3 için Android 8.0 Oreo Güncellemesi Çıktı, İndirin!


En Sevdiğim

Asus, söz verdiği gibi Android 8.0 Oreo‘yu ZenFone 3 için piyasaya zamanında sürdü. Görünüşe göre, tüm kilitli olmayan ZenFone 3 modelleri artık güncelleme için uygundur, bu yüzden yeni bir güncelleme olup olmadığını kontrol etmek için Sistem güncellemelerine gitmeyi ve kontrol etmeyi unutmayın.

Asus’a göre, yazılım güncellemesine başlamadan önce en az 1.5GB depolama alanını boşaltmanız gerekir. Ayrıca, telefonunuzun pilinin en az %50 şarj edilmiş olduğundan emin olun, şarşıjınızın bitip güncellemenin yarıda kalması cihazınıza zarar verebilir. Android 8.0 Oreo içerisindeki yeni özellikler ve geliştirmelerle birlikte Asus da yine bazı  özelliklerini ekledi.

Örneğin, ZenUI’da bazı önemli değişiklikler yapıldı; tüm uygulamaları görmek için yukarı doğru hızlıca kaydırmanız mümkün olacak ve tüm uygulama simgesi artık değiştirilebilir olacak. Ayrıca, Asus, ayarlar ekranının tasarımını daha kolaylaştırmak için bazı değişiklikler yaptığını belirtti.

Son olarak, MiniMovie, Photo Collage ve Do It Later gibi uygulamaların güncellemeden sonra kaldırılacağını göreceksiniz, bu nedenle bunları nereye gitti demeyin.

Güncelleme dalgalar halinde dağıtıldığı için cihazınıza güncellemenin ulaşması bir kaç gün sürebilir. O yüzden arada bir Sistem Güncelleme kısmından güncellemeyi kontrol etmenizi öneririz.

#Kaynak; PhoneAreaAsus

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asus ZenFone 3 için Android 8.0 Oreo Güncellemesi Çıktı, İndirin!

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz