Asus Zenfone 3'ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu


Asus, Mayıs ayının sonuna doğru Zenfone 3 ailesinin resmiyete kavuşturmuştu. Aradan altı ay gibi uzun bir süre geçti ve firma nihayet bugünden itibaren Türkiye’ye cihazlarını getirmeyi başardı.  ZenFone 3ZenFone 3 Deluxe ve ZenFone 3 Ultra modellerinden oluşan aile, ilk olarak sadece Vodafone abonelerine Akıl Almaz Teklifler kampanyası kapsamında sunulacak.
Vodafone satış noktalarında 3 GB RAM ve 32 GB depolamalı, tek simli Zenfone 3‘ün belirlenen satış fiyatı 1799 TL. Bununla birlikte Vodafone aboneleri aylık 45 liradan başlayan tarifelerle cihaza sahip olabilecek. Şimdilik Deluxe modeli için bir fiyat bilgisi bulunmuyor.
1464593293_asus-zenfone-3-family-text
Vodafone ortaklığından sonra ise 4 GB RAM’li modelleri diğer tüm zincir marketlerde boy göstermeye başlayacak. Şahsen Asus’un Zenfone 3 için istediği fiyatı hayli yüksek buldum diyebilirim. Zaten Türkiye pazarına 6 ay sonra gelen bir firmanın daha rekabetçi bir fiyat ile gelmesini beklerdim. Kaldı ki o fiyat bandında Huawei P9 gibi çok önemli ve daha performanslı bir seçenek bulunuyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir