Asus ZenFone 4 Pro Canlı Canlı Görüntülendi | Dijitaller

Asus ZenFone 4 Pro Canlı Canlı Görüntülendi


Geciktin dostum

Asus, ZenFone 4 serisini piyasaya sunmada bir takım sorunlar yaşıyor gibi. Son duyduğumuz detaylar, yeni serinin 4 ay gecikmeli olarak Ağustos ayında piyasaya sürüleceğine işaret etmekte. Buna rağmen, ZenFone 4 serisi hakkında büyük bir sızıntıyla da karşılaşmadık -şimdiye kadar.

ZenFone 4 Max buna rağmen geçtiğimiz haftalarda şimdilik sadece Rusya için duyurulmuştu. Ancak İtalyan DDay.it‘in geçtiğimiz günlerde geçtiği haberde Asus ZenFone 4 Pro canlı canlı görünüyor. Görüntüler cihazın tasarımını gözler önüne sererken  ZenFone 4 Pro’nun kamera konusunda iddialı olduğuna da işaret ediyor.

DDay.it’e ve paylaşılan görsellere göre ZenFone 4 Pro, çift arka kamera ile birlikte gelecek. Yatay şekilde dizilmiş kamera modülü 21 MP çözünürlüğünde olacak. Ayrıca 2X optik zoom‘un sağlanacağı da aktarılıyor. Bununla birlikte sızıntı kaynağının bir diğer iddiası ise telefonun üst seviyeye hitap edeceği yönünde.

Snapdragon 835, 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanını görmek dolayısıyla bizleri pek şaşırtmayacaktır.  Android 7.1.1 Nougat üzerinde çalışacak ve ASUS_Z01GS model numarasına sahip olmasını beklediğimiz cihaz hakkında henüz net bir çıkış tarihi (1 Ağustos ya da 19 Ağustos olabilir) veya fiyat bilgisi yok.

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asus ZenFone 4 Pro Canlı Canlı Görüntülendi

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz