Asus ZenFone 4 Serisinde Çift Ön ve Arka Kamera Devrim Yaratacak!


Çift ön kamera oO

Asus’un önümüzdeki tanıtacağı ZenFone 4 ailesi için kısa bir süre önce büyük bir sızıntı meydana geldi. Aslında sızıntı dememek lazım, telefonlar yanlışlıkla satışa çıkarıldı. Asus Fransa’nın yapmış olduğu bu hatadan sonra telefonlar hızlı bir şekilde kaldırılmış olsa da ekran görüntüleri konuşmaya devam ediyor.
Birkaç hafta önce zaten çift kameralı ZenFone 4 Max modeli Rusya için satışa sunulmuştu. Bu telefonun ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi ise bol bol kamera ile gelen 3 farklı ZenFone 4 modelini görüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;
Çift Kameralı Asus ZenFone 4 Max Özellikleri ve Fiyatı

ZenFone 4

Asus’un standart modeli olacak olan ZenFone 4, 5.5 inçlik Full HD AMOLED ekran ile gelecek. Orta seviyede yeni ve iyi bir işlemci olan Snapdragon 630‘dan gücünü alacak cihazda 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı yer alacak. 3300mAh batarya ile desteklenecek telefon, kamera tarafında kullanıcıları memnun edecek -en azından kağıt üzerinde. Telefonun arka kısmında 12 MP + 8 MP çift kamera kendisine yer bulacak. Ön tarafta ise özçekimler için 8 MP sensöre yer verilmiş.

ZenFone 4 ZE554KL

Telefonun fiyatı 499 Euro. Direkt çeviri yaptığımızda 2.083 TL yapıyor. Vergilerle düşündüğümüzde telefonun 3.000 TL’yi rahat geçeceğini söyleyebilirim.

ZenFone 4 Selfie ve Selfie Pro

ZenFone 4 Selfie ve ZenFone 4 Selfie Pro ise fiyatlarına göre sektörde büyük yer kazanabilir. Hem arkada hem de önde iddialı kameralar ile gelen telefonların ikisinde de çift ön kamera bizlere eşlik edecek.

ZenFone 4 Selfie modelinde, 5.5 inçlik HD AMOLED ekrana, Snapdragon 430 yongası ve 4 GB RAM ile 64 GB dahili depolama alanı destek çıkacak. 3000mAh batarya ile güçlendirilen telefonun ön tarafında 20 MP + 8 MP kameralar yer alacak. Arkada ise 16 MP kamerayı göreceğiz.
Telefonun fiyatı 299 Euro.

Zenfone 4 Selfie Pro modelinde ise donanım geliştirilmiş. 5.5 İnçlik Full HD AMOLED ekrana çıkılırken donanım tarafında da Snapdragon 625 tercih edilmiş. 3000mAh batarya, 4 GB RAM ve 64 GB depolama aynı şekilde korunuyor.
Önemli bir değişiklik ise kamera tarafında. Ön tarata 24 MP + 5 MP çözümü kullanılmış. Arka tarafta ise yine 16 MP kamera var.
Telefonun fiyatı 399 Euro.
Tüm bunlara ek olarak Asus’un bazı modellerde fiyatı yüksek tuttuğunu söylemeliyim. Elbette telefonlar daha tanıtılıp resmi fiyatları açıklanmadı ama bu bilgiler de resmi sayılabilir.
Kaynak; AndroidPolice


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.