Asus Zenfone 4 ve Çift Kamerası Resmen Gösterildi


Ön hazırlık

Asus, Zenfone 4‘ün tanıtımını yapmak için sosyal medyayı yoğun bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Son olarak, bir Zenfone 4 telefonu ve beraberinde gelen çift kamerayı içeren görsel paylaşıldı. Fotoğrafta firmanın sözcüsü Gong Yoo bulunuyor ve tanıtım tarihi olarak 17 Ağustos tarihi işaret ediliyor.
Görselde gördüğünüz telefon Zenfone 4 modellerinden sadece biri. Asus, bir modelden birçok telefon modeli çıkarmayı seviyor. Hatta zaten Zenfone 4 Max bir süre önce Rusya için duyurulmuştu. Buna ek olarak muhtemelen lansmanda Zenfone 4 Pro modeli de duyurulacak. Bu telefonda, 5.7 inçlik QHD AMOLED ekran, çift kamera ve Snapdragon 835 gibi özellikler yer alacak.

Muhtemel ZF 4 serisi modelleri.

Ayrıca özellikle belirmeliyim ki, Asus, Zenfone 4 serisi ile tam anlamıyla fotoğraf yeteneği üzerine oynayacak gibi. Sosyal medyada yaptıkları paylaşımda sık sık fotoğraf ve çift kamera vurgusu yapılıyor.
Tekrardan belirtelim, Asus, 17 Ağustos’ta Tayvan’da, 21 Eylül’de de Avrupa’da (Roma) telefonlar için etkinlik gerçekleştirecek.
Kaynak; GSMArena


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.