Asus'tan Yeni Bir Telefon: Pegasus 2 Plus


Asus, Zenfone 2 modeli ile kısa süre önce ülkemize girmişti ve stokları tüketmişti haberini sizlere yapmıştık. Şimdi ise Tayvanlı firma yeni bir orta seviye akıllı telefonu Pegasus 2 Plus‘ı duyurdu.
Asus-Pegasus-2-Plus-11
Pegasus 2 Plus gücünü Snapdragon 615 yongasından alıyor, 8 çekirdekli işlemcinin 64-bit desteği de mevcut. Grafik tarafında Adreno 405 görev alırken model, 5.5” Full HD ekran, 3GB RAM, 32 GB arttırılabilir depolama alanı, 3030 mAh batarya ve Android 5.1.1 işletim sistemine sahip. Ayrıca modelin arka tarafında 13 MP çözünürlük sunan kamera, ön yüzünde ise 8 MP çözünürlük değerine sahip kamera bulunmakta.
Altın ve beyaz renkleri bulunan Pegasus 2 Plus Temmuz ayının sonu gibi Çin‘de satışa sunulacak. Fiyat olarak 290$ belirlenmiş durumda. Telefonun ülkemize veya farklı ülkelerde satışa çıkıp çıkmayacağı ise henüz bilinmiyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.