Avatar 2 Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu


2009 yılında vizyona giren Avatar, hepinizin bildiği gibi büyük bir sükse yaratmayı başarmıştı. Hala en tepedeki koltuğunda duran Avatar, ilk haftasında 232 Milyon dolar hasılat elde etmiş, ilk üç haftada ise 1 Milyar dolar barajını geçmeyi başarmıştı. Sonrasında ilk altı haftasında Titanik efsanesinin 2 milyar 185 milyon dolarlık rekorunu geçen Avatar, toplamda 2 Milyar 787 Milyon Dolarlık bir hasılat ile yolculuğunu tamamlamıştı.
Bu efsane başyapıt ardından tüm sinema severler devam filmi ile yanıp tutuşurken film bir türlü gelememişti. Ancak kısa süre önce yapımcı stüdyo 20th Century Fox‘un takviminde ortaya çıkan Avatar 2 şimdiden herkesi heyecanlandırmış durumda.
avatar-wallp-1920x1080
Vizyon tarihi olarak 21 Aralık 2018 belirlenen Avatar 2’nin yönetmen koltuğunda ise usta isim James Cameron oturuyor olacak. Filmin çekimleri ise Lightstorm Entertainment tarafından yapılacak. Avatar 2’nin oyuncu kadrosu kesinleşmiş değil ancak Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver ve Stephen Lang gibi isimlerin filmde olması bekleniyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir