Avustralya Polisi: Pokemon Aramak İçin Karakola Gelmeyin


Kısa süre önce Pokemon GO Avustralya ve ABD için kullanıma sunulmuştu. Daha şimdiden gündemde yer edinen ve bir çılgınlık başlatan mobil oyuncular Pokemon avlamak için sokaklarda turlamaya başladı bile. Pokemon GO, Arttırılmış Gerçeklik sayesinde gerçek dünyada sizi Pokemon avcısı ve eğitmenine dönüştürüyor. Bulunduğunuz bölgede sizde gizlenmiş Pokemonları arayarak avlıyorsunuz ve bu hayli eğlenceli.

For those budding Pokemon Trainers out there using Pokemon Go — whilst the Darwin Police Station may feature as a Pokestop, please be advised that you don’t actually have to step inside in order to gain the pokeballs.
It’s also a good idea to look up, away from your phone and both ways before crossing the street. That Sandshrew isn’t going anywhere fast.
Stay safe and catch ’em all!

Tabi Pokemonların bulunduğu yerler bazen oldukça ilginç ve tehlikeli olabiliyor. Bunlardan birisi de Avustalya’da bulunan Darwin Karakaolu. Polisler karakola sık sık Pokemon avlamaya gelen gençlerden sıkılmış olmalı ki bir açıklama yapma gereği duymuşlar ve bunu eğlenceli bir dille yapmışlar. Pokemonları yakalamak için illa içeri girmelerine gerek olmadığı ve bunu çevrede de yapabilecekleri belirtilmiş. Sizde Pokemon avlarken dikkatli olun ve tehlikeli işlere kalkışmayın. İyi oyunlar, pika pika!


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.