Az Bilinen 5 Mobil Oyun – 3


Merhaba telefonundan oyun oynamayı sevip ama ne oynayacağını bilemeyen arkadaşlar. Yepyeni bir Az Bilinen 5 Mobil Oyun yazısı ile karşınızdayım. Eğer daha önceki yazılara göz atmadıysanız aşağıdan ulaşabilirsiniz. Vakit kaybetmeden başlayalım 🙂

Voxel Rush: 3D Racer
(Ücretsiz)

Üç boyutlu ama renksiz bir dünyada cihazımızın hareket sensörleri ile karşımıza çıkan engellerden kurtulmaya çalışıyoruz. Kulağa sıkıcı mı geliyor? O zaman oynadıktan sonra kararınızın değiştiğine birlikte şahit olalım. Haydi, bonusları alarak ortamı biraz renklendirelim.


appstore  playstore
 
 

Minigore 2: Zombies
(0₺ – 4,29₺)

Evet zombiler olmadan oyun listesi mi olur diye düşündüğümden çok beğendiğim ve zombi oyunu olmasına rağmen şirin bulduğum Minigore 2 oyununu listeye aldım. Zombi diyip geçmemek lazım. Üst çapraz kamera açısına sahip oyun, gerek grafikleri olsun, gerek de müzikleri olsun insanı kendine bağlayacak cinsten. Oyun sırasında aldığımız silahlar ile anlık değişen saldırı taktiğimiz insanın sıkılmasını önleyen en önemli etkenlerden. iOS tarafında ücretsiz olmasa da 4,29 tl olan fiyatına kesinlikle değiyor. Android kullanıcıları ise, ücretsiz olarak deneyebilirler.

appstore  playstore

Duet
(0₺ – 6,49₺)

Mavi ve kırmızı topumuzla dairesel hareketler yaparak engellerden kaçmaya çalıştığımız bir oyun. Ama bu kadar basit değil.
Çok fazla bölümle ve çeşitli oyun modları ile gelen oyun, arkaplanda yaptığı efektler ve sanki cisimler çok hızlı geliyormuş gibi göstererek işleri daha da zorlaştırıyor. Basit gibi görünen yapısına rağmen insanı kendine bağlayan oyunlardan biri.
 


apple-app-store-icon  play-store-badge  wp store

Marble Drop
(Ücretsiz)

Fizik kurallarını temel alan bir bulmaca oyunu. Eğer bulmaca oyunlarından hoşlanıyorsanız denemenizi tavsiye ederim.
 

apple-app-store-icon  play-store-badge

GUN BROS 2
(Ücretsiz)

Hack&Slash tarzında bir oyun olan Gun Bros, sol analog ile hareketi sağ analog ile de ateş edeceğiniz yönü seçmenizi sağlıyor. Katmanlı bir dünyası olan oyunda zıplama yerlerine gelerek katmanlar arası geçiş yapabiliyorsunuz. Hızlı bir yapısı olması sayesinde insanı sıkmadan kendine bağlıyor.

apple-app-store-icon  play-store-badge
 

Eğer tavsiye edeceğiniz bir oyun varsa yorumlarda belirtirseniz sevinirim. Herkese iyi oyunlar…

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.