Az Bilinen 5 Mobil Oyun -4-


Uzunca verdiğim aradan sonra az bilinen 5 mobil oyun serimize yeni 5 oyun eklemenin zamanı gelmişti. Neyse daha fazla bekletmeden.

1- Magic Touch: Wizard for Hire

Hep bir sihirbazlık peşinde olduğumuz oyunumuzda gökten yağan balonların üzerindeki şekilleri balonlar düşmeden ekrana çizmemiz gerekiyor. Basit bir yapısı olsa da insanı eğlendiriyor.

appstore
playstore
 

2- Evolution: Battle for Utopia

Sıradaki oyunumuz bir free to play. Üs kurup savaşmaya dayalı mantığı olan oyunda grafikler de ön plana çıkıyor. Strateji ile RPG türünü birleştiren oyunu ücretsiz olmasından dolayı denemenizi tavsiye ederim
appstore
playstore
 

3- Tiny Troopers

Grafik olarak sevimli olan bir savaş oyunuyla daha karşılaştık. Çapraz bir açıyla baktığımız haritada küçük boyumuzla dev işlere imza atıyor korkusuzca savaşıyoruz.

appstore
playstore
wp store
 
 

4- Curio Quest

Curio denilen yaratıklarımız ile kart oyunları mantığında bir savaş yapıyoruz. Arkadaşlarımızla veya PvP serverlar ile başka insanlarla savaşabiliyorsunuz.

appstore
playstore
 

5- Magic 2015

Evet en iyi oyunu sona sakladım. Aslında bir kart oyunu bu oyunu farklı kılansa, Steam’de de var olması. Ayrıca appstore’da editörün seçimi. Peki ne bu oyunu farklı yapıyor? Aslında açıklayabilirim fakat liste çok uzuyor (grafikler, oynanış, yaratıcılık…) en iyisi siz oyunu indirip deneyin

appstore
playstore
 
Bir daha ki oyun listesinde görüşmek üzere, esen kalın.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir