Bir Başka Galaxy S8 Sızıntısı Daha; Bu Kez Fiyat ve Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı


Gün geçmiyor ki kafamızdaki Galaxy S8 soru işaretleri bir bir cevaplanmasın. Cihazın tanıtım tarihi yaklaşırken sızıntı sayılarıda hayli artış gösteriyor. Bu sefer ise Galaxy S8 ve S8 Plus’a ait olduğu iddia eliden fiyat bilgileri paylaşıldı.

Teknoloji yazarı, birçok sızıntının kaynağı vedoğruluk payı yüksek olan Roland Quandt, Twitter hesabından kısa süre önce paylaştığı gönderide Galaxy S8 ve Galaxy S8’e dair bilgiler paylaştı. Her iki cihazında Siyah, Gümüş ve yeni Violet renk seçeneklerine sahip olduğunu belirten isim aynı zamanda fiyatlar konusunda da detaylar paylaştı.
İlginizi Çekebilir; Samsung Galaxy S8 Çıkış Tarihi 1 Hafta Ertelenebilir


Buna göre 5.8 inçlik ekrana sahip olan Galaxy S8, Avrupa’da 799 Euro fiyata sahip olacakken 6.2 inçlik  Galaxy S8 Plus ise 899 Euro etiket değerine sahip olacak. Tabu bu fiyatlar Avrupa için geçerli. ABD veya diğer bölgelerde fiyatlar oradaki kur ve şartlara göre revize edilecektir ancak fiyatlar yine benzer kalacaktır.

Bizim sıkı takipçilerimiz hatırlayacaktır bundan 1 ay önce yaptığımız haberimizde sizlere zaten bu fiyatlarla cihazların geleceğini aktarmıştık. Ek olarak bu fiyatlara artan kuru da eklediğimizde ülkemizde oluşacak rakamı söylemekten korkuyorum ama yinede söyleyeceğim; 4000 TL barajı çok rahat aşılacak.

  • Galaxy S8 (5.8 inç) Galaxy S8 Plus (6.2 inç)
  • Exynos 8895 ve Snapdragon 835
  • 4 GB RAM 64 GB depolama
  • 12 MP arka kamera
  • 3,250mAh (S8) ve 3,750mAh (S8 Plus) batarya
  • Bixby sanal asistan

Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.