Call of Duty WW2 İlk Videosu Yayınlandı; Bu Sefer Olmuş


Call of Duty serisinin en yeni oyunu olacak WWII’nin ilk tanıtım videosu yayınlandı. Videoda, savaşın en önemli kısımlarından biri olan Normandiya Çıkarması gösteriliyor.

Dead Space, Call of Duty: Modern Warfare 3 ile Call of Duty: Advanced Warfare oyunlarının arkasında ve geliştirici rolünde olan Sledgehammer Games stüdyosu tarafından hazırlanan Call of Duty WW2‘nin ilk videosu bizlerle paylaşıldı. Infinite Warfare ile büyük tepkiler toplayan seri artık özüne dönmüş durumda.


Öyle ki yayınlanan ilk videoda bir CoD klasiği olan olay tekrar yaşanıyor. Bir çıkartma vardır, herkes ölür. Biz yaralanırız ve rütbeli bir abimiz bizimle konuşarak bizi kenara çeker… Bu sahne oyunun Normandiya Çıkarması kısmında gerçekleşiyor. Bununla birlikte Nazi Zombiler de geri dönüyor.
Call of Duty WW2, 3 Kasım tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını yapacak. Bu tarihe kadar sizlerle daha çok konuşacağız bu oyunu. Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz, iyi seyirler.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.