CES 2016; Acer'dan Yeni Telefon ve Tablet Geldi!


Acer, CES 2016 kapsamında yeni ürünlerinin duyurusunu gerçekleştirdi. Fuar kapsamında Acer, Liquid Jade Primo, Chromebook, Aspire V Nitro, Aspire Switch 12 S ve Iconia One 8 cihazları ile karşımıza çıkan firma, CES 2016’da beğenilen ürünlere imza atmayı başardı. Dilerseniz detaylara geçelim.

Acer Liquid Jade Primo özellikleri

Acer-Liquid-Jade-Primo
Windows 10 Mobile işletim sistemi ve Continuum desteğine sahip olan Acer Liquid Jade Primo, teknik özellikleri ile Windows Phone piyasasında en güçlülerden biri olmayı başarıyor. 5.5-inch büyüklüğünde Full HD ekrana sahip olan modele Snapdragon 808 yonga seti hayat veriyor. 3GB RAM, 32GB depolama alanının yer aldığı cihaz 4K çekim kabiliyetine sahip 21MP arka kamera ve 8MP ön kamerayı bünyesinde barındırıyor.  Liquid Jade Primo, Continuum özelliği sayesinde minik bir dock sayesinde masaüstü Windows 10 formuna bürünebiliyor.

Iconia One 8 özellikleri

Acer-Iconia-One-8
Günlük kullanım için tasarlanan Iconia One 8, özellikle fiyatı ile oldukça dikkat çekiyor. 100$ fiyat etiketine sahip olan tablet, teknik özellikleri bakımından giriş seviyesine ve babanın eğlensin diye çocuğuna hediye ettiği tablete benzemekte.
8” HD IPS ekranın yer aldığı ekran 10 parmak dokunmayı algılayabiliyor. 4 çekirdekli MediaTek yongasının yer aldığı cihaz, 1GB RAM, 16GB arttırılabilir depolama alanına sahipken arka tarafta 5MP, ön tarafta ise 2MP kamerayı da bünyesinde barındırıyor. Android 5.1 işletim sisteminin yer aldığı tablet, 9 saat batarya süresi vaat ediyor ancak pilin tam kapasitesi açıklanmadı.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.