Dark Passage Hat-Rick yaptı


Mükemmel bir atmosfer de oynanan League of Legends Türkiye Büyük Finalinin ardından son 2 yılda olduğu gibi kazanan bir kez daha değişmedi. Dark Passage takımı finalleri kazanma alışkanlığını devam ettirirken Beşiktaş E-spor takımı da büyük bir alkışı hak etti. Bu sene kurulan bir takımın kış mevsimin de sergilediği oyunun ardından büyük beğeni toplamış ardından Beşiktaş JK de bu takıma sahip çıkmasıyla üzerilerin de ki dikkat biraz daha artmıştı. Ancak şunu da unutmamak gerek ki Türkiye’yi Dünya Şampiyonasında temsil eden DP, Sezona her ne kadar Beşiktaş’ın gölgesinde devam etseler de kazanmayı alışkanlık haline getirdiklerini bir kez daha gösterdiler.

Dark Passage seriyi 3-1 ile kazanırken MVP seçilen orta koridor oyuncusu Koray “Naru” Bıçak bir kez daha kaptanlığı hak ettiğini gösterdi. BJK Takımın öne çıkan isminin üst koridor oyuncusu Berke “Thaldrin” Demir olmasını beklerken Support rolündeki Mustafa Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu en çok gelişme gösteren oyuncu ödülünü kazanmasına neden olan oyununu bu seriye de yansıtarak biraz daha öne çıkan isim oldu.

dp

Dark Passage bu şampiyonlukla Türkiye’yi Dünya şampiyonasında temsil etmek için Uluslararası WildCard turnuvasına katılmaya hak kazandı. Geçtiğimiz sene bu turnuvayı kazanarak Dünya şampiyonasında grup aşamasına katılan temsilcimiz hiç galibiyet alamazken TBF sonrası yaptıkları açıklama da bu kez hedeflerinin en az bir galibiyet olduklarını belirttiler.

YAZAN – ÇAĞATAY ÇEVİK

 


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.