Dayanıklılık İsteyenlere; Samsung Galaxy S8 Active Duyuruldu


Sağlam telefon.

Samsung’un Acrive serisini zaten biliyorsunuzdur. Galaxy S serisi ile paralel olarak ilerleyen seri Samsung’un vazgeçilmezleri arasında. Kısa bir süre önce de Galaxy S8 Active‘in resmi duyurusu gerçekleştirilerek seri, yeni nesle terfi ettirildi.
Galaxy S8 Active, askeri standartlarda (MIL-STD) koruma sağlarken bu kategoride yapılmış en güçlü telefon olarak karşımıza çıkıyor. Kırılmaya, suya ve toza dayanıklı olan telefon şok dalgalarına da mukavemet gösteriyor. Tüm bu korumalar nedeniyle telefon daha ağır, daha kalın olmuş ve kavisli ekrandan vazgeçilmiş. 151.9 x 74.9 x 9.9 mm ve 208gr ağırlığa sahip olan Galaxy S8 Active, 5.8 inçlik Super AMOLED ekranında 1440 x 2560 çözünürlük %81 düzeyinde ekran/kasa oranı sunuyor. 3D Touch (sadece Home butonu), Daima Açık Ekran özelliklerinin barındırıldığı telefon diğer donanım bileşenleri ile Galaxy S8 ile ortak.
Snapdragon 835 yongası, 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı, 12 MP f/1.7 Dual Pixel arka kamera, 8 MP ön kamera diğer özellikler arasında. Farklı olarak, S8 Active, 4000mAh batarya sunarak S serisinin en büyük bataryalı telefonu unvanının da sahibi oluyor.
Model sadece AT&T operatörüne özgü olacak ve aylık 28 Dolar ya da 850 Dolar karşılığında satın alınabilecek.
Kaynak; PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.