Deadpool 2 için Yönetmen Bulundu, Vizyon Tarihi Belli Oldu


Son dönemin en süperi ama süper kahramanı Deadpool, beyaz perdeyi adeta kasıp kavurmuştu. Mizahçı kişiliği ile izleyicilere harika dakikalar yaşatan filmin ikincisinin de geleceğini yine filmde bizzat Mr. Deadpool açıklamıştı. Ayrıca filmde Cable’ın da olacağını söylemişti.
Fakat senaryo hazırlıkları sırasında Deadpool karakterini canlandıran ünlü oyuncu Ryan Reynolds ve ilk filmin de yönetmeni olan Tim Miller arasında uyumsuzluklar olmuş ve Miller, projeden ayrıldığını açıklamıştı. Boşalan yönetmen koltuğu için arayışlara başlayan 20th Century Fox sonunda aradığı ismi buldu.
deadpool-2-david-leitch-director
Kendisini John Wick ile duyuran David Leitch, Deadpool 2’yi yönetecek isim oldu. Ancak stüdyonun diğer olası devam filmlerine David Leitch ile devam etmeyeceği de konuşuluyor. Hatta 20th Century Fox’un Deadpool 3 için şimdiden yönetmen arayışlarına başladığı bildiriliyor.
Öte yandan sadece 58 Milyon dolar bütçe ile 782 Milyon dolar hasılat yakalayan Deadpool’un ikinci filmi şimdiden heyecan uyandırmış durumda fakat biraz daha bekleyeceğiz. Açıklananlara göre Deadpool 2, Ocak 2018’de vizyona girecek. Çekimlerde kısa süre içinde başlayacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.