Deadpool 2, X-Men: Dark Phoenix ve New Mutants 2018'de Vizyonda!


20th Century Fox kısa süre önce üç adet X-Men filminin vizyon tarihlerini açıkladı. Açıklanan üç filmde önümüzdeki sene vizyona girecek.

Bildiğiniz gibi Fox stüdyosu, X-Men dünyasının haklarını elinde bulunduruyor. Bu bağlamda Marvel ile belirli bir ölçüde bağımsız hareket edebiliyorlar. Fox tarafından açıklanan filmler sırasıyla Deadpool 2, X-Men: Dark Phoenix ve New Mutants olarak karşımıza çıkacak. Vizyon tarihleri ise şöyle;

  • New Mutants: 13 Nisan 2018
  • Deadpool 2: 1 Haziran 2018
  • X-Men: Dark Phoenix: 2 Kasım 2018


Filmler hakkında çok fazla bir detaya sahip olmasak da New Mutants, adından da anlaşıldığı üzere genç mutantçıkları ve onların yeteneklerini keşfetmelerini konu alacak. Filmin oyuncu kadrosunda ise tanıdık isimler var; Maisie Williams (Game of Thrones); Wolfsbane karakterini, Anya Taylor-Joy (The Witch); Magik karakterini, Nat Wolff; Cannonball karakterini ve James McAvoy yine Charles Xavier’ı canlandıracak.
Deadpool 2 tarafında ise Cable karakterine Thanos’u canlandıran Josh Brolin hayat verecek. X-Men: Dark Phoenix ise ”Dark Phoenix Saga” hikayesini bizlere aktaracak, en azından aktarabilmesini umuyor. Sophie Turner bu filmde Jean Grey’i çılgın bir şekilde bol bol göreceğiz.
Fox, bu filmler haricinde Avatar’ın devam filmlerinin tarihlerini de açıkladı;


Avatar 2: 18 Aralık 2020
Avatar 3: 17 Aralık 2021
Avatar 4: 20 Aralık 2024
Avatar 5: 19 Aralık 2025
Tabi ilk Avatar’ın üzerinden yaklaşık 11 yıl sonra gelecek devam filmini seyirciler nasıl karşılar bilmiyorum ama Fox, bu 4 devam filmi açıkladığına göre sağlam bir senaryo ile gelecekmiş gibi görünüyor.
Kaynak; ComicBook


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.