Deadpool 2'den ve Domino Karakterinden ilk Görsel Paylaşıldı


Teşekkürler Ms. Reynolds

Çekimlerinde geçtiğimiz ay başlanan Deadpool 2‘den ilk resmi görsel asıl karakteri canlandıran Ryan Reynolds tarafından kısa süre önce tweetlendi. Reynolds ya da diğer adıyla sevgili Ms. Pool, devam filminde yer alacak Domino karakterinin görselini paylaştı.
Paylaşılan fotoğrafta X-Force mutantı olan Domino’nun kostümü de görülebiliyor. Zazie Beetz tarafından canlandırılacak olan Domino, zamanın akışını değiştirebilme yeteneğine sahip. Deadpool 2, ilk filmin karakteristlik özelliklerini koruyacak ve yine +18 öğelerle bizlere sinemada sunulacak. İkinci filmde ilk filmden bazı karakterlerin yanında yeni karakterler de boy gösterecek.

Morena Baccarin (Venessa), T.J. Miller (Weasel), Josh Brolin (Cable), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead ), Zazie Beetz (Domino), Leslie Uggams (Blind Al ), Karan Soni (Dopinder) ve Stefan Kapicic (Colossus) ikinci filmde Deadpool’a eşlik edecek.
Yönetmenliğini David Leitch‘in üstleneceği Deadpool 2, 1 Haziran 2018’de vizyona girecek.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.