Güle Güle Denuvo | Dijitaller

Güle Güle Denuvo


GG Denovo, WP.

Denuvo’yu belki de çoğunuz duymuşsunuzdur -kopya koruma yazılımı. Fakat, Denuvo ise bu yazılımları korsanlara karşı koruma işinde ne yazık ki son dönemde epeyce başarısız. 2014 yılında Denuvo Software Solutions tarafından çıkarılan Denuvo anti-tamper çözümü kısa sürede birçok yazılımda ve oyunda yerini alsa da artık gözden düşmüş bir çözüm olarak kendisini tarihin tozlu yapraklarına yazdırıyor.

Son olarak Mass Effect: Andromeda oyunundan da kaldırılan sistem maalesef korsanlar  için bir çocuk oyuncağı haline geldi. BioWare tarafından geliştirilen  Mass Effect: Andromeda, hem optimizasyon sorunlarıyla, hem kötü bir oyun oluşuyla eleştirilerin odağında olmasının yanında bir de kısa sürede korsanların eline düşmesiyle boğuşuyor.

Artık firmalar oyunlarından Denovu’yu kaldırmaya başlamış durumda ve bu Denovo’nun korsana yenik düştüğünü kanıtlıyor… bir kez daha.3DM korsan grubu tarafından kırılan Denuvo sisteminin yıkılışı sürüyor. Umarız daha güçlü bir sistem ile geliştiricilerin verdiği emekler korunabilir.

Dijitaller olarak, siz değerli takipçilerimizden korsan kullanmamanızı istiyoruz. Korsan yazılımlar emeğin sahibine zarar vermekte. Öte yandan korsan kullanarak bilgisayarınızı kötü niyetli insanlara da açmış oluyorsunuz.

Kaynak

 

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güle Güle Denuvo

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz