Dev Batarya Dev Ekran; Galaxy A9


Samsung, 2016 yılı için geçtiğimiz dönemlerde yeni A serisi modelleri olan Galaxy A3, A5, ve A7 modellerini duyurmuştu ve bizde sizlere bu modellerin muhtemel özelliklerini aktarmıştık. Şimdi ise Samsung’un basın görsellerinden sızdırıldığı iddia edilen belgelerde Galaxy A9 görünmekte.
gsmarena_001
Galaxy A9’un 6” Super AMOLED Full HD ekrana ve 4000mAh pile sahip olacağı belirtilirken cihazda 13MP OIS f/1.9 arka ve 8MP ön kamera yer alacağı söylenmekte. 8 çekirdekli Snapdragon 620 yongasının yer alması beklenen cihaza grafik tarafında Adreno 510 birimi eşlik ederken multitasking için gerekli gücü ise 3GB RAM sağlayacak.
gsmarena_004
32GB depolama alanının olacağı cihaz Cat7 LTE standardını desteklerken Samsung Pay, parmak izi okuyucusu gibi teknolojileri de bünyesinde barındıracak. Yakın bir zamanda resmiyete kavuşması beklenen cihaz Android 5.1.1 ile çıkışını yapacak ancak Android 6.0 Marshmallow güncellemesini de alacaktır.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir