Dev Şirketlerin CEO'ları Donald Trump'ı Engellemek İçin Gizli Toplantı Yaptı!


BIRCH RUN, MI - AUGUST 11: Republican presidential candidate Donald Trump speaks at a press conference before delivering the keynote address at the Genesee and Saginaw Republican Party Lincoln Day Event August 11, 2015 in Birch Run, Michigan. This is Trump's first campaign event since his Republican debate last week. (Photo by Bill Pugliano/Getty Images)

Amerika başkanlık seçimleri yarışı tüm hızıyla devam ederken yarıştaki Donal Trump ise emin adımlarla başkanlık koltuğuna doğru yürüyor. Bildiğiniz gibi çarpıcı açıklamaları ile gündemden düşmek bilmeyen Donald Trump aynı şekilde teknoloji gündeminden de düşmüyor.
Apple ve FBI arasındaki davada Apple’ı sert dille eleştiren Trump, ayrıca Apple’a boykot çağrısında da bulunmuştu. Yeni gelen iddialara göre bu olayda Apple’ı destekleyen şirketlerin CEO’ları gizli bir toplantı yaptı. Larry Page, Sean Parker, Elon Musk, Mitch McConnell, Karl Rove ve Paul Ryan gibi ünlü isimlerin katıldığı bu gizli toplantının konusunun D. Trump’ın başkanlığını engellemek olduğu söylendi.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.