Dijitaller Ekibi Steam İndirimlerinden Neler Aldı?


Merhabalar;
Daha önce sizler için oyun önerisi listesi hazırlamıştık. Malumunuz, steam indirimleri hala devam ediyor ve listeler sürekli olarak güncelleniyor. Dün biraz daha pahalı olan oyun bugün biraz daha ucuzlayabiliyor. Bu yüzden bütçenizi birgünde tüketmemenizi sizlere önermiştik. Nitekim en bariz örneği ETS 2’de gerçekleşti. Oyun 11TL’den  5.80TL’ye düşmüş oldu. İndirim süresi boyunca dijitaller ekibi editörleri olarak paramızı yavaş yavaş harcadık ve az parayla daha fazla eğlenmek istedik. Peki neler aldık? Alacaklar için bir nevi fikir oluşturması  açısından bir liste derledik. Multiplayer zevki başka olacağından, o tür oyunlara yöneldik. İşte steam indirimleri boyunca aldığımız oyunlar;

1)Dead Island Collection  12,25TL  Şuan: 24.50TL

2)Chivalry: Medieval Warfare 7,80TL

3)Euro Truck Simulator 5.85TL

4)Assassin’s Creed III: Liberation 11.40TL

Şuan aldığımız oyunlar bunlar. İndirimleri son gününe kadar aktif şekilde kullanıyoruz. Son gününe kadar oyunları takip edeceğiz ve arşive eklemeye devam edeceğiz. Yani bu yazı sürekli olarak güncellenecek. Oyunu aldığımız an listede yerini alacak. Böylece indirimleri kaçırmamak yada ne istediğini tam olarak bilemeyen arkadaşlar listeden, kendilerine bir fikir çıkabilirler. Minimum parayla fazla eğlenebileceğimiz, çoklu oyunculu oyunlar almaya çalıştık.
Hepinize teşekkürler.


Bahçeşehir Üniversitesi yazılım mühendisliği bölümünde 3.sınıf öğrencisiyim. IBM Türkiye'de öğrenci elçisi olarak görev almaktayım. Yazılım benim için bir işten öte, tutku. Şu anda kendi tarayıcı oyunumu yazmakla uğraşıyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.