Dijitaller Konsept Değiştirdi!


Sevgili Dijitaller takipçileri,
Dijitaller’i yeni bir konsepte taşıma kararı alıp, uzunca bir zamandır yenilik çalışmalarımızı ve testlerimizi arkaplanda sürdürmekteydik. En nihayetinde, “beta” süreciyle kullanımıza sunmuş olduk.

Neler Yeni?

Yeni konsept, herkesin içerik üretilbilmesi için tasarlandı. Bu zamana kadar bizim ürettiğimiz içerikleri okumuştunuz, artık içerik üretme sırası sizlere geliyor.
İşte üretebileceğiniz içerik türleri;

Kişilik Testleri
Adından da anlaşılabileceği gibi, insanlar üzerinde çıkarımlar yaptırabileceğiniz test türü. Örnek vermek gerekirse “Hangi telefon sana daha uygun?“, “Hangi yazılımcıya benziyorsun?“, “Hangi işletim sistemi sana uygun?“, “Bir yazılım olsaydın hangisi olurdun?” başlıklı içerikler örnek verilebilir.
Bilgi Yarışması
Temelinde bilgiyi sorgulamanın olduğu bu test türünde, teknoloji yada popüler kültür dalında kendinizi sınayabilir yada insanları sınayabilecek yarışmalar üretebilirsiniz.
Anketler
Gündemin nabzını tutabileceğiniz, yada kararsız kaldığınız konularda insanlardan yardım alabileceğiniz iyi bir seçenek olabilir.
Hikaye (Blog)
Blog kısmı genel yazılarınıza hitap edebilir. İnceleme, makale, haber hakkında eleştiri, herhangi bir konu hakkındaki görüşleriniz, aldığınız hizmetler hakkında değerlendirmeniz, popüler kültür üzerine yazılarınız bu kısımda yer alabilir.
Listeler
Maddeler halinde içerik üretmenize olanak sağlayan yapılardır. “Steam İndirimlerinden Alınabilecek 10 Oyun“, “Yıla Damgasını Vuran 5 Android Telefon“, “LG Kullanmamanız için 6 Ana Sebep“, “Oscar İçin Alternatif Sıralama” açılabilecek konulara örnek verilebilir.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud üzerinden ses kayıtları ekleyebilirsiniz. Bu sistem; podcast yayıncılığı yapan kullanıcılar için güzel bir dağıtım aracı olabilir.
İlk İçeriğini Hemen Ekle>>

Akış Sistemi Aktif Edildi!

İnsanlarla birlikte eş zamanlı olarak takılabileceğiniz bir ortam yarattık. Yaşadığınız sorunları, aklınıza takılan soruları yada aklınızdaki fikirleri paylaşabileceğiniz bir ortam. Burası, en özgür olacağınız ortamlardan birisi olacak. Tabiki başkasının özgürlüğünü kısıtlamadığınız ve insan olduğunuzu unutmadığınız sürece.
Akışa Git>>

Başarım Sistemi

Eğlenirken yarışmayı seven kişiler için geliştirdiğimiz bir sistem. Çeşitli görevleri gerçekleştirerek puan ve başarım kazanabileceksiniz. Dijitaller ekibi olarak, liderlik sıralamasına giren üyelerimize çeşitli sürprizlerimiz olacak. Ayrıca yapacağımız çekilişlerde de özel haklar tanınacak.
Tüm Başarıları Gör>>

Genel Konulu Bir Site mi Oldunuz?

Kesinlikle HAYIR! Temel odağımızda yine her zaman olduğu gibi Teknoloji bulunmakta. Fakat teknoloji dalını biraz daha genişleterek geek ve nerd dediğimiz kitlelere hitap edebilecek konuların da bünyemizde bulunmasını desteklemeye başladık. Siyasi ve dini içeriğe kesinlikle izin vermediğimiz gibi “Giyilesi 10 kıyafet“, “Sarma tarifi” gibi konumuzdan çok uzak başlıkların da açılmasına izin vermeyeceğimizi belirtmek isteriz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir