Dijitaller Yeni Ekip Arkadaşlarını Arıyor


Sevgili Dijitaller takipçileri,
Bugün sizleri önemli bir konu hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Biliyorsunuz ki dijitaller ekibi olarak bu zamana kadar elimizden geldiğince ve tüm samimiyetimizle sizlere kaliteli içerikler üretmeye çalışıyoruz. Geri dönüşlerinize bakacak olursak, bunu çoğu zamanda başarmış olduğumuzu görüyoruz. Ekibimizin tamamı akademik eğitim gören öğrenci kadrosundan oluşmakta olup işini mükemmele yakın ciddiyetle ve hassasiyetle yapmaktadır. Bunu hisseden siz değerli takipçilerimizde, ekibimizi güzel yorumlar ve geniş ziyaretçi kitlesiyle ödüllendirdi.
Dijitaller ailesi giderek büyüyor. Çünkü yayın politikamızda bugüne kadar hiçbir lokal kitleyi hedef almadık. Amacımız, yediden yetmişe herkese teknolojiyi anlatmaktı ve bu felsefenin izinden hiç sapmaksızın gitmeye devam ediyoruz. Aslında tamda bu kısımda ufak bir sorunumuz bulunuyor. Hedef kitlemiz çok geniş olduğu için birçok insana hitap etmemiz gerekiyor. Bu konuda ekip olarak sadece bir kısımından emin olamıyoruz.
Yorumlardan ve ziyaretçi verilerinden elde ettiğimiz bilgelere göre dijitaller sitesinin birçok bayan takipçisi bulunuyor. Bu durumdan bir hayli memnun olmakla birlikte bu kitle sayısını dahada arttırmak istiyoruz. Bunun içinde ekibimize yeni bayan editör arkadaşlar katmak istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki, üretken bayanların olduğu toplumlar, her zaman başarıyla taçlandırılmış toplumlardır. Ayrıca bayan takipçilerimizin teknolojiye olan bilgi ve ilgi seviyelerini de kat ve kat arttırmak istiyoruz. Bunu yapabilmemiz için, yaptığımız işten emin olabilmemiz için bayan editör arkadaşlarımızın fikirlerine ve yardımlarına ihtiyacımız oluyor. Bayan takipçilerimize daha etkin bir şekilde hitap edip, yazılarımıza ve videolarımıza olan katılımlarını daha da arttırmak istiyoruz.
En büyük amaçlarımızdan birisi de insanların tabularını yerle bir etmek. Bu adımla birlikte: “Kızlar teknolojiden ne anlar?” tabusunun ne kadar yersiz ve yanlış olduğunun kanıtını hep birlikte göstereceğimize inanıyorum. Ayrıca biliyorsunuz ekibimiz tamamıyla gönüllülük esasıyla çalışıyor olup, takipçilerinden sadece bir “teşekkür” yorumu bekliyor. Başvuruda bulunacak bayan takipçilerimizin bu konuyu göz ardı etmemelerini hatırlatmak istiyorum. Bayan editör kısmında aradığımız ufak tefek kriterler var. En önemlisi Türkçeyi etkin olarak kullanmak ve teknolojik gelişmeleri takip ediyor olmak. Bunun haricinde yazarlık konusunda sorularınız ve ön yargılarınız varsa lütfen bizlere yazmaktan çekinmeyin. Gerekli eğitim, ekibimiz tarafından sizlere verilecektir. Bu yüzden aşağıya bir form bırakıyoruz. Sizlerle görüşebilmemiz için birkaç bilginize ve niteliklerinize ihtiyacımız var. Aşağıdaki formu doğru bir şekilde doldurup sizde ekibimize katılma şansını yakalayabilirsiniz.
Çıkacağımız bu önemli yolda bizlere destek olacağınızdan hiç şüphemiz yok.
Saygılarımızla.


Bahçeşehir Üniversitesi yazılım mühendisliği bölümünde 3.sınıf öğrencisiyim. IBM Türkiye'de öğrenci elçisi olarak görev almaktayım. Yazılım benim için bir işten öte, tutku. Şu anda kendi tarayıcı oyunumu yazmakla uğraşıyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.