Dikkat Cebiniz Yanabilir; Yeni MacBook Pro Türkiye Fiyatları Belli Oldu!


Kısa süre önce tanıtılan yeni nesil MacBook Pro, uzunca bir süredir merakla bekleniyordu. Bir süredir tasarım konusunda yenilik almayan seriyi Apple, dahiyane dokonuşlar ile karşımıza çıkarırken bu çıkışın bizdende bir çıkışı olacak elbette. (Garip cümle oldu biliyorum) Bahsettiğimiz çıkış elbette fiyatlar, hem de Türkiye fiyatları.

Bildiğiniz gibi Apple MacBook Pro’lar 13 inç ve 15 inç olmak üzere iki farklı ekrana sahip. Bu ekran boyutlarında yine seri farklı konfigürasyonlar ile farklılaşıyor ve fiyatları değişiyor. Fiyat konusunda zaten ülkemizin direk bir sıfır geride olduğunu düşündüğümüzde ve Apple’ın fiyat politikasını da işin içine kattığımızda rakamların hayli yükseldiğine şahit oluyoruz. İsterseniz lafı daha da uzatmadan MacBook Pro’ların fiyatlarına geçelim.
sadf

  • 13 inç MacBook Pro — 2.0 GHz İşlemci ve  256 GB Depolama — 5.999 TL
  • 13 inç MacBook Pro — Touch Bar/Touch ID, 2.9 GHz İşlemci ve 256 GB Depolama — 7.199 TL
  • 13 inç MacBook Pro –Touch Bar/Touch ID, 2.9 GHz İşlemci ve 512 GB Depolama — 7.899 TL
  • 15 inç MacBook Pro — Touch Bar/Touch ID, 2.6 GHz İşlemci ve 256 GB Depolama — 9.499 TL
  • 15 inç MacBook Pro — Touch Bar/Touch ID, 2.7 GHz İşlemci ve 256 GB Depolama — 11.099 TL

Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar elbette başlangıç fiyatlarını gösteriyor. Satın alma esnasında bildiğiniz gibi MacBook Pro’nuzu kişiselleştirebiliyorsunuz, dolayısıyla fiyatlar iyice yükselebiliyor.  Bu bağlamda 15 inç MacBook Pro’da en üst konfigürasyonu seçtiğinizde fiyat 17.099 TL seviyesine geliyor. Bu arada son olarak söylememiz gerekir ki 6 Ay’a kadar taksit imkanınız var.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.