Efsane Telefon; Sharp Aquos S2


Çok güzel

Birkaç gün evvel Sharp’ın Aquos S2 telefonu hakkında yeni bilgiler gelmiş ve tahmini tanıtım tarihi belirtilmişti. Şimdi ise telefonun tanıtım tarihi resmen açıklandı. Sharp Aquos S2, 8 Ağustos tarihinde Pekin’de düzenlenecek bir etkinlik kapsamında tanıtılacak.

Tahmini Özellikler

Hayalleri telefonu olarak tabir edebileceğimiz Sharp Aquos S2 (Limited Edition) -en üstteki görsel-, tam ekran ile geliyor. Xiaomi Mi Mix’te gördüğümüz ekranın arkasındaki hoparlör bu telefonda da yer alacakmış gibi görünüyor. Bununla birlikte cihazın ön yüzünde klasik konumda bir ön kamera yer almakta. Zaten ön panelin geri kalan tamamı ekrandan oluşuyor. Ayrıca parmak izi tarayıcısının ekrana entegre olarak gelmesini bekliyoruz. 4K ekran ve çift kamera da elbette olacak.


Sharp Aquos S2 (Limited Edition)’a ek olarak FS8016 ve FS8010 adında iki varyantın da gelmesini bekliyoruz. Telefonlarda 12 MP + 8 MP kamera, 6 GB RAM ve 5.5 inç 1080 x 2048 IGZO ekran ortak olacak. Farklılıklar ise, FS8016’da Snapdragon 660, FS8010 ise Snapdragon 430 yongası olarak görünüyor.
Kaynak; Phonearea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.