Essential Phone 2 Çok Daha İyi Bir Kameraya Sahip Olacak


Keşke benim olsa dediklerimden

Android’i var eden adam Andy Rubin’in şirketi Essential, ikinci telefonunun hazırlığını sürdürüyor. Essential Phone ile pazara beklentisi yüksek olarak giriş yapan firma ne yazık ki beklediğini alamamıştı. Zira telefon piyasaya ufak tefek sorunlar ile çıkmış ve dar bir pazarda satışa sunulmuştu.
Sorunlar giderilmiş olsa da telefonun en çok eleştirilen tarafı ise kamera kısmı olmuştu. Rakiplerinden oldukça geride performans sergileyen Essential Phone’un kamerası bazı güncellemeler ile düzeltilmeye çalışılmış olsa da tüketici nezdinde cihazın imajı çizilmişti bir kere. Fakat bunlara rağmen cihazın tasarım noktasındaki agresif hali, beni ve daha pek çok kişiyi kendisine hayran bırakmayı sağlayabilmişti. Bu arada çentik tasarımı da ilk bu telefon ile görmüştük, hatırlatırım.
Her neyse, bu yaz döneminde çıkması beklenen Essential Phone 2 ya da adı ne olacaksa, çok daha iyi bir kamera ile karşımıza çıkacak. Bunu bizzat şirketin endüstriyel tasarım başkanı Linda Jiang söylüyor. Jiang, kullanıcılardan eleştiri ve geri bildirimi dikkate aldıklarını ve en fazla tepkinin kamera için geldiğini belirtiyor ve ikinci telefonda bunu düzelteceklerini aktarıyor.
Şirketin devam modelinin yaz döneminde tanıtılması bekleniyor ancak şimdilik tarih bakımından elimizde net bir bilgi bulunmuyor.
#Kaynak; Phonearea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.