Face Unlock, OnePlus 5 için Beta Olarak Yayınlandı


Çoh guzel

Şahsi olarak yeni telefonda bulunan güzel bir özelliği görece eski telefonlarına getiren firmaları severim. OnePlus firması da aynı bunu yaptı. Bilidiğiniz gibi OnePlus 5T‘de olan Face Unlock özelliği inanılmaz hızlı bir şekilde yüzünüzü tanıyarak telefonun açılmasını sağlıyordu -FaceID’den daha hızlı- ve şimdi bu özellik OnePlus 5 için gelmiş durumda.
Ancak şunu hemen belirtelim. OnePlus 5 için yayınlanan OxygenOS Beta güncellemesi içerisinde yer alan bu özellik adı üstünde şimdilik Beta sürecinde. Yani eğer bu OxygenOS güncellemesini telefonunuza indirip kurarsanız çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz çünkü bu kararlı sürüm değil. O yüzden kararınızı ona göre verin ya da kararlı sürüm çıkana kadar biraz bekleyin.
OnePlus 5 OxygenOS Open Beta 3 adına sahip olan ve resmi sitede yayınlanan bu güncelleme 1.58 GB boyutunda bir değere sahip. Güncelleme içerisinde Face Unlock özelliği dışında Aralık ayı güvenlik güncellemesi, 5G ve WiFi performans iyileştirmeleri, hata giderme ve performans iyileştirmeleri ve bir takım optimizasyonlar yer alıyor.

OxygenOS Open Beta 3’ü Buradan İndirebilirsiniz


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.