Firefox 44 Yenilikler İle Geldi, Tarayıcı Artık Push Bildirim Özelliğine Sahip


Geçtiğimiz günler Mozilla, Firefox‘u 44. sürümüne kavuşturdu. Popüler tarayıcı, güncellemeyle yeni özelliklere kavuşurken eski sürümlerde yaşana hatalara da elveda diyor. Özellikle güncellemeyle beraber Push bildirim özelliğini gelmesi gerçekten çok iyi.
Tarayıcının masaüstü sürümünde artık push bildirimleri desteklenecek. Bu sayede kullanıcılar favori sitelerindeki bildirimleri, gelişmeleri daha rahat takip edebilecek ve anında haberdar olabilecek. Bu özellik Google Chrome’da uzunca bir süredir olduğunu belirtelim. Firefox 44 aynı zamanda masaüstü sürümünde H.264 video desteğine de artık sahip. Bunun yanında geliştirilmiş hesap denetimi, sekmeler, Android Print ve Bulut yazdırma gibi yenilikler ve geliştirmeler de güncellemede bulunuyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    1. Sanırım Push bildirimlerinden söz ediyorsunuz. Bildirimleri kullanmak için öncelikle size bildirim gönderecek bir siteye onay vermelisiniz. Aynı sistem bizim sitemizde de mevcut. Sağ alttaki simgeye tıklayıp bildirimleri almaya başlıyorsunuz. Diğer haber sitelerinde de böyle.