Flappy Bird Yaratıcısından Yeni Sinir Edici Oyun; Ninja Spinki Challenges


2014 yılında  Dong Nguyen tarafından geliştirilerek mobil pazara sürülen Flappy Bird oyunu çok kısa bir sürede büyük bir üne kavuşmuştu. Oldukça zor yapısı ve sinir edici oyun tarzıyla dikkatleri üstüne çeken oyun ilginç bir şekilde geliştiricisi tarafından mağazalardan kaldırılmıştı.

Şimdi ise aynı geliştirici bu kez Ninja Spinki Challenges adlı oyunuyla karşımıza tekrardan çıkıyor. Birden fazla oynanışın yer aldığı ve piksel tabanlı basit grafiklere sahip olan yapımda ana karakterimizi farklı Challenge bölümlerinde düşmanlardan kaçırarak ilerletiyoruz.
Sağ-Sol veya diğer yönlere hızlıca koşarak karakterimizi hareket ettirebiliyor ve bu sayede düşmanlardan kaçabiliyoruz. Eğer bölümleri verilen sürede geçebilirseniz sonsuz süreli bölümlerin kilidi açılıyor.
Ancak uyarımızı yapmadan oyunun linklerini vermeyelim; Bu oyun sizi gerebilir, sinirlendirebilir, 4 bin TL verdiğiniz telefona zarar vermenizi sağlayabilir. Dikkat ediniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.