Flashpoint Filminde Wonder Woman da Olacak


Crossover

Geçtiğimiz Haziran ayında Warner Bros, düzenlenen Comic-Con etkinliği kapsamında DC Sinematik Evreni hakkındaki yol haritasını açıklamıştı. Gelecek filmlerden birisi de Flash’ın filmi yani Flashpoint olarak lanse edildi. Filmin adının Flashpoint olması hayranları büyük ölçüde heyecanlandırmıştı.
Yeni gelen ama resmi olmayan bilgilere göre filmde Wonder Woman da yer alacak. Bu aslında bir sürpriz sayılmaz zira Flashpoint hikayesini bilenler zaten bunun olacağını tahmin ediyordu. Eğer WW olacaksa Aquaman de olacaktır 🙂 Hatta çok dahası olacaktır.
Film 2020 yılında vizyona girecek.

(Aşağıda sürprizi bozmayacak şekilde SPOİLER verilmiştir)
Şimdi size kısaca Flashpoint’ten bahsetmem gerek sanırım. Geoff Johns tarafından yazılan ve Flashpoint Paradoks olarak adlandırılan çizgi roman serisi belki de çizgi roman serilerinin en iyisi olmasına aday. Flash’in hikayesini çoğunuz biliyorsunuzdur. Barry Allen’in annesi bir speedster tarafından Barry daha çocukken öldürülmüştür. Bu olay hayatını çok etkilemiş ve yetişkinlik döneminde Flash’a dönüşmesiyle de etkileri sürmüştür. Barry, bir ara her şeyden bıkarak ve hiçbir şey bilmeyerek olağanüstü şekilde hızlı koşar ve zamanda geriye gider. Burada iyi kalpli bir çocuk olarak annesinin hayatını kurtarır. Fakat annesinin zamanda yapacağı dalgalanmadan haberi yoktur.
Bundan daha ilerisini anlatmamam gerek zira film hakkında ciddi SPOİLER içerebilir. En iyisi mi eğer merak ediyorsanız 2013 yılında çıkan Justice League: The Flashpoint Paradox’u izleyin. 


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.