Galaxy A7 (2018) Basın Görselleri Üç Kamera Kurulumunu Onayladı!


Üçlü


Galaxy A7 (2018) hakkında gelen sızıntılar devam ediyor. 11 Ekim tarihinde Galaxy A9 Pro (2018) ile birlikte tanıtılacak olan cihazın tüm tasarım detayları da az evvel ortaya çıkan basın görselleriyle kesinleşti.

Galaxy A7 (2018) ön tarafı Galaxy S serisi ile birlikte LG G7/G6 tasarımını andırıyor. Açıkçası bu bir sorun değil zira 2018 yılı birbirine benzeyen telefonların yılı olarak tarihe geçecek.

Telefonun yan çerçeveleri ise daha önemli. Sağ tarafta ses açma ve kısma tuşunu görüyoruz klasik olarak fakat burada önemli bir detay var. Güç tuşu uzunca bir yapıya sahip. Dolayısıyla Sony’de gördüğümüz gibi parmak izi tarayıcı buraya taşınmış. Parmak izi için en iyi konumun burası olduğu düşüncesiyim. Alt tarafta ise Tip C poru, hoparlör ve 3.5mm jak girişi yer alıyor.

Cihazın arka tarafında ise dikey konumda üst köşede üç kamera kurulumunu görüyoruz. Bu Samsung’un ilk üç kameralı telefonu olacağı anlamına geliyor. Teknik özellikler bakımından elimizde çok fazla detay bulunmuyor ancak telefonun Exynos 7885 ve 4GB RAM ile gelmesini bekliyoruz.

#Kaynak; PhoneArena


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir