Galaxy Note 8 ve iPhone 8 Ekranları Aynı Karede Görüntülendi | Dijitaller

Galaxy Note 8 ve iPhone 8 Ekranları Aynı Karede Görüntülendi


Sızıntı

Sızıntı gazetesinde bugünkü konuğumuz Weibo’da ortaya çıkan Galaxy Note 8 ve iPhone 8 ekranları oluyor. Önümüzdeki ay ve aylarda tanıtılacak olan iki telefon hakkında yeni sızıntı bizlere tasarımsal açıdan bazı detayları verirken, diğer daha önceki sızıntıları da doğruluyor.

Görselde göreceğiniz üzere Galaxy Note 8ve iPhone 8’i boyutsal olarak karşılaştırma şansı yakalıyoruz. Gelen bilgilere göre Note 8, 6.3 inçlik bir ekrana sahip olacakken 10. yıl şerefine çıkacak olan iPhone 8 ise 5.8 inç ekran ile gelecek. 

Bununla birlikte eğer her iki cihaz da bu sızıntılardaki gibi gelirse açıkçası şahsen ilk defa bir iPhone’un bir Galaxy’den daha iyi bir tasarıma sahip olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Ancak kesin olan bir şey var ki, iPhone 8, Note 8’e göre çok daha ince çerçevelere sahip olacak. iPhone 8’de gerekli tüm bileşenler (Ön kamera, mikrofon, hoparlör ve olası iris tarayıcıyı) ”Sensör Çubuğu” kısmında yer alıyor olacak. Note 8’de ise bileşenler Galaxy S8 ailesinde gördüğümüz gibi.

Öte yandan hem Galaxy Note 8 hem de iPhone 8 çift arka kamera ile gelecek gibi. Çift kamera Samsung için bir ilk olacak. Samsung, Galaxy Note 8 cihazını 23 Ağustos tarihinde tanıtacakken, Apple’i iPhone 8’i ve iPhone 7s ailesini  Ekim ya da Kasım ayında tanıtmasını bekliyoruz.

Kaynak; Weibo

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Galaxy Note 8 ve iPhone 8 Ekranları Aynı Karede Görüntülendi

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz